DLA MAMY WRACAJĄCEJ DO PRACY

Powrót do pracy po trudnym etapie urlopu macierzyńskiego to ogromne wyzwanie.

 Ta sytuacja uruchamia mnóstwo myśli i emocji. Z jednej strony jest to czas rozstania się z maluchem po okresie, kiedy byliście ciągle razem. Z drugiej strony wracając do pracy zastanawiasz się, jak to będzie? Jak zareaguje zespół, jak przełożony/a, a jak Ty? Jak odnajdziesz się w nowej roli: pracującej mamy? Nie bez powodu internet jest pełen memów i anegdot o niezliczonej ilości funkcji i ról, w których to właśnie mama jest niezastąpiona.

W czasie naszego kursu będziesz miała okazję zmierzyć się ze swoimi lękami i myślami, które wiążą się z tą zmianą. Przyjrzymy się poczuciu winy, które temu momentowi towarzyszy, ale…. Może czujesz ulgę związaną z tym, że wreszcie wyrwiesz się z pieluch i czterech ścian i właśnie to powoduje u Ciebie poczucie winy? Bo czym innym jest kiedy musisz wrócić do pracy, a czym innym, kiedy tego chcesz…

Ważnym elementem kursu jest stworzona przez nas grupa na Facebooku, gdzie razem z innymi mamami możecie wymieniać się opiniami i bezcennym wsparciem.

Kurs on-line

Mama wraca do pracy

Tworzymy dla Was kurs, który będzie wsparciem i źródłem wiedzy o tym, jak najlepiej przygotować się do momentu powrotu do pracy po czasie spędzonym z maluchem. Więcej informacji wkrótce....

E-book

Mama pracuje

Więcej informacji wkrótce...

Konsultacje dla mam

powracających do pracy

Jeśli jesteś u  progu powrotu do pracy i potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu się do tego momentu, to umów się na konsultację! 

KONTAKT

Aleksandra Kuzaj-Kosek

+48 501 219 853

kontakt@przyjaznemiejscepracy.pl

Pracujemy w całej Polsce - skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy